גבריאל רעם מכתבי לקוחות מאמרים וכתבות ספרים צור קשר

לגבריאל רעם שלום רב,
בשם משתתפות הסמינר לתקשורת פוליטית ובשם הצוות הפוליטי של שדולת הנשים בישראל, אני מבקשת להודות לך על הסדנה המצויינת שהעברת לנו, בנושא "שיפור תדמית ושפת גוף".
המשתתפות ציינו את הערכתן הגבוהה לאיכות הסדנה ולשימושיותה לפעילותן בעתיד.

בכבוד רב,
שמחה לוין
רכזת פוליטית
שדולת הנשים בישראל


גבי שלום רב,
ברצוני להביע בפניך, בשם הנהלת  חברת SGI ועובדיה, את רחשי תודתנו על העבודה הנפלאה שעשית בהנחיית הסדנה "שפת הגוף ומצוינות במכירות" במשרדינו.
הופעתך המרשימה והמקצועית גרמה לנו לזרום יחד איתך תוך שיתוף פעולה ופתיחות, בדרך להבנת שפת הגוף וצפונותיה. העיסוק בנושא שפת הגוף העמיד את המשתתפים בסדנה במצב בו היו חשופים, לפחות בפניך, כספר פתוח, שכן שפת הגוף לרוב אינה משקרת.
בניסיונך העשיר ומידת הרגישות שגילית, תוך עמידתך על אופיים של חברי הקבוצה,   השכלת לאפשר לכולנו, פתוחים כמופנמים, לחוש בלתי מאויימים ונינוחים, גם כאשר ביקשת מאיתנו לערוך סימולציות לצורך ניתוח שפת הגוף של המשתתפים.
התגובות שקיבלתי מן המשתתפים היו נפלאות ומרגשות והצביעו על החוויה האמיתית שעברו כמו גם על הנאתם המירבית מן הארוע. אין לי ספק כי הטיפים שבהם ציידת כל אחד ואחד מאיתנו יהוו כלי חשוב במגשינו הבאים עם לקוחות, קולגות וספקים - איש איש בתחומו.

יישר כוח
בהוקרה והערכה,
נורית בן דוד - המנהלת האדמיניסטרטיבית
SDI LTD.


לגבי שלום,
עם סיום המחזור השלישי של הקורס ליזמות וניהול אני רוצה לחזור ולהודות לך על השתתפוךבקורס  ועל תרומתך להצלחתו.המשובים שקיבלנו מן המשתתפים מאשרים  שהם ידעו להעריך את התרומה של שימוש נאות בשפת גוף להשגת יעדים שונים. אפילו אני, הספקן, השתכנעתי שיש דברים בגו ונהניתי מאוד להקשיב לך ואני מקווה שאלמד להפנים לפחות חלק מן המסרים שלך.

בברכה,
(שם שמור במערכת)
מנהל הקורס יזמות תעשייתית  וניהול
ל.ה.ב.


אל גבריאל רעם
אני רוצה להביע בפניך את תודותי על הרצאותיך בפני חוקרי הכנס הרשמי בנושא "איבחון שקר עפ"י שפת הגוף".
הרצאותיך הקנו כלי עבודה חשוב לחוקרים, העשירו את ידיעותיהם ומיקדו אותם על תופעות שניתן וצריך לשים לב אליהן בעת החקירה. מה שלמדו באמצעותך יסייע בידם לעשות את עבודתם ביתר מקצועיות.כמו כן אני מבקש להעביר אליך את התרשמותם מרמת העברת החומר. מעבר לכך שההרצאות היו מעניינות, הן הועברו בצורה קלילה, קליטה ובחן רב, דבר שתרם להטמעה יסודית של הנלמד.
שוב אודה, בשם החוקרים ובשם מנהל האגף (שם שמור במערכת) וסגנו (שם שמור במערכת) שהיו בין משתתפי הסדנה.

בברכה,
(שם שמור במערכת)
מנהל היחידה הארצית לחקירות
משטרת ישראל 


לגבי שלום,
עם תום 3 מחזורי הדרכה שהעברת לאנשי מכירות וותיקים וחדשים בחברתנו, ברצוני להביע את סיפוקי האישי ואת הפידבאק החיובי שקיבלתי מכל האנשים שהשתתפו בהדרכות. לדעתי, הדרך בה העברת את נושא "שפת הגוף במכירות" היתה מצוינת, ולראיה - אנשי מכירות התחילו לשים לב לדרך בה הם יושבים מול לקוחות ומה משדרים הלקוחות להם.
אין ספק כי פרק זה הינו חשוב מאוד  בחיי היום יום של איש המכירות.
אשמח להזמין אותך גם בעתיד לריעון ולהדרכת אנשי מכירות נוספים שיקלטו בחברה.

בכבוד רב,
(שם שמור במערכת)
מנהל מכירות
הד הקריות


ברצוני להודות לך על הרצאתך בנושא "שפת גוף ותקשורת לא מילולית - הכנה לראיונות עבודה", בפני הסטודנטים בתוכנית IMBA בבית הספר למינהל עסקים של אוניברסיטת ´ בר-אילן.
ההרצאה היתה מקיפה, ממקדת ומרתקת. משיחותי עם הסטודנטים לאחר ההרצאה עלה, כי הם נהנו מן ההארות וההמחשות שנתנו בנושאי התקשורת הבלתי מילולית במישורים בינאישיים שונים, ובייחוד בהקשרים העסקיים ובשלבי חיפוש העבודה.
אני מאמינה כי מידע וידע אלו יסייעו לכל אחד מהם בתהליך חיפוש וקבלה לעבודה בארץ.
אשמח להיות עמך בקשר גם בעתיד, להרצות בפני סטודנטים נוספים.

שוב, תודה וכל טוב
נוחי מגידש
רכזת השמה מקצועית
העתק: פרופ´ (שם שמור במערכת) מנהל תוכנית


שלום גבי

אני מבקש להביע הערכתי הרבה לסדנא המרתקת שהעברת לצוות הנהלת שירן במקצועיות רבה ,עם המון חן והומור.
אמרתי לחבריי שאם נשכיל לקחת חלק קטן משלל הטיפים שקיבלנו במהלך הסדנא נצא נשכרים ונוכל לשפר את מיומנויות הניהול שלנו כמו גם את יכולות ההקשבה והפרגון שכה חשובים לנו בעשייה היומיומית.
אני מקווה וגם רוצה שנמשיך לשתף פעולה כי טעימה מביאה תאבון גדול....

 בברכה

רפי שדה
מנהל משאבי אנוש
ש.י.ר.ן (2002)


מחזקת כל מילה שרפי כתב, היה מרתק.
"כל מכשול הוא הזדמנות" פתחת לנו צוהר להפוך מכשולים להצלחות ע"י מודעות!

 יום נפלא.

 יעקובוב רבקה
סמנכ"ל שיווק וסחר
ש.י.ר.ן (2002)בע"מ

rivkay@shkl.co.il


לכבוד דר' גבריאל רעם,

בשמי ובשם סגל הניהול הבכיר של המועצה האזורית הגלבוע, אני מבקש להודות לך על חוויה בלתי נשכחת, מעשירה ומרחיבת אופקים, שהעניקה לנו הרצאתך.
הרצאתך הותירה בקרבנו צמא לשמוע עוד על תחום  מעניין זה ורצון ליישם תחום מעניין זה במסגרת הארגומחת שלנו כמו גם בחיי היום יום.
בתודה ובהערכה רבה

דני עטר, ראש המועצה
קרא את המקור


שלום רב,
רציתי לומר תודה על ההרצאה שלד"ר רעם, בארוע המחלקתי שלנו. היה נחמד ביותר, ההרצאה אכן היתה שווה לכל נפש, ונראה לי שגם אנשים שמודעים לנושא שפת הגוף וגם כאלו שנחשפו לנושא בפעם הראשונה, נהנו.
 והיו אנשים ששומעים בפעם הראשונה על תקשורת לא מילולית, חלקם היו בהלם. גם הדוגמאות שד"ר שוזר בהרצאה הן מאלפות, וממחישות באופן ברור את העניין. אנשים ניגשו אלי אחרי ההרצאה ואמרו שנהנו מאד, ושהם בהחלט נשארו עם חומר למחשבהולתשומת לב לתחום שמעולם לא חשבו עליו. וזה בדיוק מה שרציתי.
אנא מסור את תודתנו שוב לד"ר רעם!
בברכה, ולהתראות

(שם שמור במערכת)
וכל צוות המחלקה למשאבים וטרינריים
מכון ויצמן למדע


לגבריאל רעם

שלום רב,
בחודש ינואר קיימנו לצוות ההנהלה המורחב סדנה לשפת גוף בניהולך. עלי לציין בסיפוק רב שמאוד נהניתי כמשתתף בסדנה, מן המתודולוגיה, האוירה שהושרתה על ידך והביצוע המקצועי.
כל זאת על רקע היותי בעל ניסיון רב בנושאים אלו ואחרים הקשורים לניהול אנשים ומו"מ עסקי כאחד. ברצוני להדגיש כי באתי ב"דעה קדומה" כי סדנה מסוג זה לא תשרת את הנהלת פז בעידן זה ולשמחתי התבדיתי!

בברכה,
אבי חפץ

משנה למנכ"ל חברת פז בע"מ
ראש חטיבת כספים ותשתיות


שלום גבריאל רעם,
רציתי להודות לך על הרצאה מרתקת ומעניינת שריתקה את הקהל למרות השעה המאוחרת. קיבלת הרבה מחמאות מן המשתתפים ואנו רוצים להודות לך על תרומתך בחיזוק מועדון המשתתפים של סלקום, שנפגש בפעם ה-11.

להמשך שיתוף פעולה!

מירה ברגר , סלקום בע"מ


שלום גבי,
ברצוני להודות לך בשמי ובשם צוות היחידה להפרעות תנועה, המרכז הרפואי סוראסקי ת"א, על הרצאתך המאלפת בנושא "תקשורת לא מילולית ושפת גוף".
אני בטוח שהרצאתך תתרום להעלאת המודעות של אנשי הצוות לתשדורות שגופם משדר לאחרים כמו גם לתשדורות שאחרים משדרים לנו בגופם. אולי בכך נשפר את התקשורת עם הסובבים אותנו: חולים, קולגות לעבודה, בני משפחה וחברים. הלוואי ויהא זה שכרך המעט בעולמנו המסוכסך כל כך בגלל תקשורת לקויה.
הרצאתך הכניסה אותנו לאוירה המתאימה ליום גיבוש והמשך הבילוי המהנה  שלנו במסעדה לאחר מכן.

יישר כוח והמשך פעילות ברוכה בעבודתך המעניינת

בברכה וידידות
ד"ר ניר גלעדי
מנהל היחידה להפרעות תנועה
מרכז רפואי סוראסקי


לכבוד
ראש המרכז לקידום ההוראה
אוניברסיטת תל אביב

שלום רב,
הנדון: סדנאות לשיפור ההוראה
אני כותב אליך לאחר שהשתתפתי בסדנה לשיפור שפת הגוף המתקיימת במסגרת הסדנאות שמקיים  המרכז לשיפור ההוראה.הסדנה נמשכה יומיים (פעם בשבוע) , הונחתה ע"י מומחה בנושא, מר גבריאל רעם, והשתתפו בה כ-10 חברי סגל בכיר וזוטר מפקולטות שונות.
השתתפתי בסדנה מתוך עניין ומתוך רצון ללמוד מה ניתן לשפר באופן ההוראה שלי. זאת, למרות שאני מקבל, דרך קבע, הערכות חיוביות מאוד מן הסטודנטים. לשמחתי, לא זו בלבד שהסדנה היתה מעניינת ביותר, אלא שגם למדתי ממנה יותר ממה שציפיתי.
חלק חשוב בסדנה היה תרגול של הרצאה קצרה    מול מצלמת וידאו וניתוח ההקלטה לאחר מכן, ע"י הקבוצה כולה, בהנחיית המדריך. זאת ע"י כל משתתף ומשתתף. ביומה השני של הסדנה חזרנו כולנו על תרגיל זה והתוצאות היו פתיעות: כל המשתתפים שיפרו את עמידתם לפני הכיתה ואת צורת הרצאתם ובמספר מקרים אף עברו "מטאמורפוזה" של ממש! הופתעתי להיווכח שניתן להשיג תוצאות כל כך ברורות לאחר יום לימודים אחד! חשוב לציין, שעצם הצפייה של כל אחד מאיתנו בהקלטת הרצאותו היתה בבחינת התנסות מעניינת ביותר, שאני ממליץ לכל אחד מאנשי הסגל לעבור (הפתעות מובטחות...)
ראוי לציין את האוירה הטובה והמפרגנת ששררה בכיתה, למרות שהמשתתפים היו נתונים לביקורת הקבוצה. הדברים בוצעו ברוח טובה ועם הרבה הומור, לא מעט בזכות אישיותו הנעימה של המנחה, מר גבריאל רעם, חוש ההומור שלו ויכולתו להדגים באופן משעשע ומשכיל ניואנסים שונים בשפת הגוף. למדנו רבות על שפת הגוף בכלל, ועד כמה אנו מעבירים בעזרתה, ללא הרף, מסרים שונים, בלא להיות מודעים לכך.
אני ממלץ לכל חברי הסגל להשתתף בסדנאות אלה, ודווקא לוותיקים ולמנוסים שבינינו, אשר יתכן וסבורים שסדנאות מעין אלה לא נחוצות להם. זוהי התנסות מיוחדת  ומרעננת המוכיחה שלכולנו נותרו  אולי דבר אחד או שניים ללמוד בנושא ההוראה.

בברכה,

פרופ' יוסי שילת


מר רעם הנכבד,
הנדון: סדנה בטיעון וחקירת עדים
בשם המכון להשתלמות פרקליטים ויועצים ובשם המשתתפים בהשתלמות, נבקש להודות לך על הסדנה המעניינת בנושא "תקשורת לא מילולית", אשר שילבה את המועיל עם המהנה כאחד.
נרשה לעצמנו להזמינך שוב, להשתלמויות נוספות שנקיים.

בכבוד רב,
נילי ארד
מנהלת המכון להשתלמות פרקליטים

העתק:
מר יהושע רזניק - המשנה לפרקליטת המדינה


לכבוד מר גבריאל רעם

הנדון: הרצאה בנושא שפת גוף

קבצים מצורפים

משוב הדרכה 1

סדנה בהולנד

משוב הדרכה 2

מועצה אזורית גלבוע

סדנאות לארגונים הרצאות קורסים שפת גוף של אישים ראיון קבלה לעבודה מהי שפת הגוף ? פרסומים בעיתונות YouTube פייסבוק עמוד הבית
© כל הזכויות שמורות
גבריאל רעם - 2009
raam@sfatguf.co.il

עיצוב והקמה: Webart